Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss via 026-10 12 50 eller info@tbm.se.

Du är också välkommen att kontakta personalen nedan eller skicka ett meddelande via vårt kontaktformulär.

Sam

Sam Boström

Vd

Kör både HD och fyrhjuling och gillar även att att vara ute på Storsjön i Sandviken med båten.

E-post: sam@tbm.se
Telefon: 026-54 05 53

Camilla

Camilla Stjernström

Ekonomi

Är galen i ishockey och i Brynäs. Åker också gärna båt på Storsjön i Sandviken.


E-post:
camilla@tbm.se
Telefon: 026-54 05 51

Mats

Mats Lind

Säljare

Sjungande trumslagare som spelar golf.

 

E-post: mats@tbm.se
Telefon: 026-54 05 52

Peter

Peter Mickelsson

Säljare

Travtokig och ungdomsledare i Valbo hockeyklubb.


E-post:
peter@tbm.se
Telefon: 026-54 05 57

Daniel Svedberg 2

Reservdelar

 

Åker "Hundkoja"

E-post: daniel@tbm.se
Telefon: 026-54 05 54

Mattias

Mattias Andersson

Verkstad

Sportgalen skogshuggare som gärna tar en tur med snöskotern till kåtan.


E-post:
mattias@tbm.se
Telefon: 026-54 05 56

Jörgen

Jörgen Engman

Servicetekniker

VW-baggeälskare som också åker snöskoter.

E-post: jorgen@tbm.se
Telefon: 026-54 05 55

Niklas

Niklas Lövstedt

Servicetekniker

Fisketokig kille från byn.


E-post:
verkstad@tbm.se
Telefon: 026-54 05 59

Jimmy

Jimmy Björklund

Servicetekniker

Firmans egen DJ som även spelar på andra ställen.

E-post: verkstad@tbm.se
Telefon: 026-54 05 58

Daniel Svedberg

Reservdelar

 

Åker "Hundkoja"

E-post: daniel@tbm.se
Telefon: 026-54 05 54

Mattias

Mattias Andersson

Verkstad

Sportgalen skogshuggare som gärna tar en tur med snöskotern till kåtan.


E-post:
mattias@tbm.se
Telefon: 026-54 05 56

Jörgen

Jörgen Engman

Servicetekniker

VW-baggeälskare som också åker snöskoter.

E-post: jorgen@tbm.se
Telefon: 026-54 05 55

Niklas

Niklas Lövstedt

Servicetekniker

Fisketokig kille från byn.


E-post:
verkstad@tbm.se
Telefon: 026-54 05 59

Jimmy

Jimmy Björklund

Servicetekniker

Firmans egen DJ som även spelar på andra ställen.

E-post: verkstad@tbm.se
Telefon: 026-54 05 58

Kontaktformulär

Kontakta oss och vi svarar inom 48 timmar!

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande