Det är vi som hjälper dig på Boström Maskin!

Vår personal

Sam

Sam Boström

Vd

Kör både HD och fyrhjuling och gillar även att att vara ute på Storsjön i Sandviken med båten.

E-post: sam@tbm.se
Telefon: 026-54 05 53

Camilla

Camilla Stjernström

Ekonomi

Är galen i ishockey och i Brynäs. Åker också gärna båt på Storsjön i Sandviken.


E-post:
camilla@tbm.se
Telefon: 026-54 05 52

Mats

Mats Lind

Säljare

Sjungande trumslagare som spelar golf.

 

E-post: mats@tbm.se
Telefon: 026-54 05 52

Peter

Peter Mickelsson

Säljare

Travtokig och ungdomsledare i Valbo hockeyklubb.


E-post:
peter@tbm.se
Telefon: 026-54 05 57

Stefan

Stefan Axner

Reservdelar

Barnbarnens favorit-farfar, som gärna tar en tur på fyrhjulingen och på långfärdsskridskor.

E-post: stefan@tbm.se
Telefon: 026-54 05 54

Mattias

Mattias Andersson

Verkstad

Sportgalen skogshuggare som gärna tar en tur med snöskotern till kåtan.


E-post:
mattias@tbm.se
Telefon: 026-54 05 56

Jörgen

Jörgen Engman

Servicetekniker

VW-baggeälskare som också åker snöskoter.

E-post: jorgen@tbm.se
Telefon: 026-54 05 55

Niklas

Niklas Lövstedt

Servicetekniker

Fisketokig kille från byn.


E-post:
verkstad@tbm.se
Telefon: 026-54 05 59

Jimmy

Jimmy Björklund

Servicetekniker

Firmans egen DJ som även spelar på andra ställen.

E-post: verkstad@tbm.se
Telefon: 026-54 05 58

Kom förbi och ta en kaffe med oss!

026-10 12 50 • info@tbm.se